فوتبال ایران / شناسه خبر: 84142 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 11:38
|

منشا و نعمتی/ درگیری در زمین، آشتی در اینستاگرام

منشا و نعمتی که بازیکنان پرسپولیس آنها را آشتی داده بودند، پایان دعوایشان را با انتشار عکس‌های مشترک در اینستاگرام اعلام کردند.

ایران ورزشی آنلاین / چشمگیرترین اتفاق بازی دوستانه‌ی پنجشنبه نه پیروزی هفت بر یک پرسپولیس برابر تیم دره، بلکه درگیری گادوین منشا و سیامک نعمتی بود. دو بازیکنی که در پیکان هم همبازی بودند و در پرسپولیس زیاد کنار هم می‌بینیم‌شان. در جریان بازی دوستانه‌ی روز پنجشنبه اما که دور از چشم برانکو ایوانکوویچ برگزار شد، منشا و نعمتی بر سر پاس ندادن یک توپ و از دست رفتن موقعیت گل پرسپولیس، با هم درگیر شدند. ابتدا درگیری لفظی و به قول خودمان یک بگومگو بود اما کار داشت به درگیری فیزیکی می‌کشید که بازیکنان پرسپولیس میانجیگری کردند.

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده اجازه ندادند دعوا گسترده‌تر شود اما نعمتی و منشا تا پایان بازی که هم‌تیمی‌هایشان آنها آشتی دادند، با یکدیگر حرف نمی‌زدند و به هم پاس نمی‌دادند. بعد از آشتی‌کنان پایان بازی اما همه‌چیز به حالت قبل برگشت و منشا و نعمتی پایان دعوا را در اینستاگرام‌شان اعلام کردند. نعمتی دو عکس منتشر کرد، یکی با منشا و در عکس دیگر فرزند او را در آغوش داشت و مهاجم نیجریه‌ای هم با انتشار یک عکس مشترک، از آشتی با نعمتی خبر داد.   

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر