فوتبال ایران / شناسه خبر: 81380 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 13:21
|
صانعی برای مراسم قرعه‌کشی المپیک جوانان به آرژانتین می رود

لغو سفر ناظم الشریعه به اندونزی

با اعلام دپارتمان بین‌الملل فدراسیون،علی صانعی به عنوان سرمربی تیم فوتسال جوانان از طرف فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، به مراسم قرعه‌کشی و کارگاه آموزشی مسابقات المپیک جوانان به آرژانتین دعوت شد.

ایران ورزشی آنلاین /مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا در اندونزی در حال برگزاری است و بازیکنان زیادی از تیم ملی فوتسال ایران در تیمهای مختلف آسیایی در این مسابقات حضور دارند.طبق هماهنگی هایی که فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال انجام داده بودند، قرار بود سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال و علی صانعی سرمربی تیم المپیک ایران از دور دوم این رقابتها از نزدیک شاهد عملکرد بازیکنان تیم ملی در اندونزی باشند.این موضوع فرصت خوبی برای مربیان تیم ملی بود که در این مسابقات مهم آسیایی از نزدیک عملکرد بازیکنان خود را مورد ارزیابی قرار بدهند که به دلیل ناهماهنگی فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال  سفر این سرمربی لغو شد.

البته با اعلام دپارتمان بین‌الملل فدراسیون، علی صانعی به عنوان سرمربی تیم فوتسال جوانان کشورمان از طرف فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، به مراسم قرعه‌کشی و کارگاه آموزشی مسابقات المپیک جوانان به آرژانتین دعوت شد. بر همین اساس صانعی روز سه‌شنبه ۳۰ مرداد ماه جهت شرکت در مراسم قرعه‌کشی و کارگاه آموزشی به بوینس آیرس می‌رود.کارگاه آموزشی این رقابت‌ها با حضور سرمربیان تیم‌های حاضر در این مسابقات طی دو روز (۳۱ مرداد تا اول شهریور) برگزار می‌شود. همچنین مراسم قرعه‌کشی روز جمعه ۲۴ آگوست (۲ شهریور ماه) انجام می‌شود.

 

360-9

captcha
تازه ها
بیشتر