فوتبال ایران / شناسه خبر: 81359 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 17:36
|
قول باشگاه استقلال خوزستان برای یک بازی کم حاشیه

عذرخواهی بابت حمله به اتوبوس پرسپولیس

مسوولان باشگاه استقلال خوزستان بابت اتفاقات رخ داده در اهواز از پرسپولیس عذرخواهی کرده و قول دادند تمام تلاش خود را برای انجام بازی بدون مشکل به کار گیرند.

ایران ورزشی آنلاین /  طی سال های اخیر، همواره پرسپولیس در سفر به اهواز با چالش های زیادی مواجه شده. پرسپولیس شب گذشته در حالی وارد اهواز شد که هنگام جابجایی بازیکنان از فرودگاه به هتل، اتوبوس تیم با حمله فرد ناشناسی مواجه شد. این فرد مهاجم شیشه اتوبوس تیم را هم شکست اما به بازیکنان پرسپولیس آسیبی نرسید. این حادثه نگرانی پرسپولیسی ها را به دنبال داشت که تجربه بدی از گذشته در ذهن خود داشتند.

بعد از این اتفاق تیم حفاظتی بیشتری در هتل پرسپولیس مستقر شد تا به شکل مطلوبی امنیت برای تیم میهمان برقرار شود. به همین دلیل حتی اجازه ورود تماشاگران خودی نیز به محل اردوی این تیم داده نمی‌شود. ساعاتی قبل مسوولان باشگاه استقلال خوزستان بابت اتفاقات رخ داده در اهواز از میهمان خود عذرخواهی کردند و قول دادند تمام تلاش خود را برای انجام بازی بدون مشکل به کار گیرند. امیدواریم با کمک مسوولان برگزاری و پلیس، این بازی با کمترین مشکل برگزار شود و همه از دیدن فوتبالی زیبا و بی حاشیه لذت ببریم.

captcha
تازه ها
بیشتر