فوتبال ایران / شناسه خبر: 81356 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 17:01
|
1350 روز شکست ناپذیری آقا معلم مقابل سپاهان

چرا تقابل جلالی و قلعه نویی جذاب است؟

جلالی و قلعه نویی با تجربه تر از این حرف ها هستند و امتیاز هفته سوم را با هفته آخر یکی می دانند. همین مساله باعث می شود که دو تیم برای گرفتن امتیاز تا آخرین دقیقه دست از جنگ و تلاش برندارند.

ایران ورزشی آنلاین / پیکان دو فصل پیش به لیگ برتر بازگشت و از آن سال مدیران این باشگاه با انتخاب مجید جلالی نمایش خوبی در لیگ های شانزدهم و هفدهم داشته و با کسب رتبه های ششمی و پنجمی کارنامه نسبتا مطلوبی از خود به جا گذاشته اند. یکی از تیم هایی که طی این دو فصل رقیب بسیار خوش یمنی برای پیکان بوده، سژاهان اصفهان است که در 4 بازی گذشته لیگ برتر مقابل آنها، پیکان به سه پیروزی و یک تساوی دست پیدا کرده است.


عبدالله ویسی و شاگردانش در لیگ شانزدهم در بازی رفت مقابل پیکان که در اصفهان برگزار شد، به تساوی دست یافتند ولی در دیدار برگشت با شکست 3 بر 2 در ورزشگاه شهر قدس، زمین مسابقه را با شکست برابر پیکان ترک کردند.


فصل گذشته نیز سپاهان خاطره تلخی از مصاف با پیکان داشت؛ در بازی رفت که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، شاگردان کرانچار 90 دقیقه حمله کردند ولی دقیقه 90 با گل فراز امامعلی بازی را به پیکان واگذار کردند تا بحران کرانچار و تیمش جدی شود. دیدار برگشت فصل گذشته نیز در ورزشگاه شهدای شهر قدس و در روزهای ابتدایی فرودین برگزار شد که شاگردان ابراهیم زاده (سرمربی جدید سپاهان) که انگیزه زیادی نداشتند، با شکست به اصفهان بازگشتند.


حالا در این هفته لیگ برتر انگیزه های متفاوتی در دو تیم به چشم می خورد. در صورتی که شاگردان امیرقلعه نویی در این بازی به برد برسند، با توجه به کیفیت تیم فوتبال پیکان در دو هفته ابتدایی، می توان سپاهان را یکی از تیم های منسجم رقابت های لیگ هجدهم تلقی کرد که برای قهرمانی پا به لیگ گذاشته؛ البته امیرقلعه نویی به خوبی می داند که برای کسب پیروزی پس از 1345 روز باید ساختار منسجم دفاعی تیم جلالی را باز کند و در صورت انجام اینکار،بی تردید هواداران فوتبال شاهد مسابقه ای دیدنی و جذاب در لیگ هجدهم خواهند بود.

لیگ برتر به هفته سوم رسیده اما خیلی ها گمان می کنند فعلا برای گرفتن امتیاز وقت زیاد است اما جلالی و قلعه نویی با تجربه تر از این حرف ها هستند و امتیاز هفته سوم را با هفته آخر یکی می دانند. همین مساله باعث می شود که دو تیم برای گرفتن امتیاز تا آخرین دقیقه دست از جنگ و تلاش برندارند،  این اتفاق عامل اصلی جذابیت بازی پیکان و سپاهان است.

captcha
تازه ها
بیشتر