فوتبال ایران / شناسه خبر: 77211 / تاریخ انتشار : 1397/2/23 18:43
|
بازی نکردن کامیابی نیا ربطی به مسائل فنی ندارد

خداحافظی کمال از جام جهانی

کمال کامیابی نیا که امیدش برای حضور در جام جهانی روسیه را از دست داد در آخرین بازی فصل پرسپولیس هم به دلایل فنی نیمکت نشین خواهد بود.

ایران ورزشی آنلاین/به نظر می رسد برانکو برای بازی ندادن به کمال کامیابی نیا در دیدار برگشت مقابل الجزیره تصمیمش را بلافاصله بعد از بازی رفت گرفته بود.

در کنفرانس خبری بعد از بازی رفت بود که برانکو اعلام کرد کتف کامیابی نیا آسیب دیده و در بازی برگشت حضور نخواهد داشت اما فردای همان روز خود کامیابی نیا اعلام کرد مشکلی برای بازی برگشت ندارد.شماره 11 پرسپولیس در تمرینات دو روز اخیر پرسپولیس حضور فعالی داشت و به نظر نمی رسد مشکلی برای بازی کردن داشته باشد اما برانکو تصمیمش در خصوص این بازیکن را از ابوظبی گرفته بود.

اینطور گفته می شود که برانکو به خاطر حفظ سلامتی این بازیکن نمی خواهد در مورد او ریسک کند اما واقعیت این است که بازی نکردن کامیابی نیا در دیدار فردا ارتباطی به مصدومیت کتف این بازیکن ندارد و بیشتر یک تصمیم فنی است.ظاهرا برانکو از نمایش کامیابی نیا در دیدار رفت رضایت نداشته و حالا ترجیح می دهد او را بیرون بنشاند اما این تصمیم طوری وانمود می شود که انگار ایوانکوویچ مراعات حال هافبک ملی پوشش را کرده است.

کمال کامیابی نیا تصور می کرد در شرایطی که امید ابراهیمی مصدوم شده و سعید عزت اللهی از اولین بازی تیم ملی در جام جهانی محروم است، شاید بتواند نظر کی روش برای اینکه نام او را در فهرست مسافران روسیه قرار دهد جلب کند اما امروز و در فاصله 24 ساعت تا بازی برگشت با الجزیره مشخص شد کامیابی نیا جایی در فهرست 35 نفره تیم ملی ندارد و شاید نیمکت نشینی در بازی فردا هم برایش اهمیت چندانی نداشته باشد چرا که حالا میدان بسیار بزرگتر و آرزوی هر فوتبالیستی را از دست داده است.

captcha
تازه ها
بیشتر